ČERVNOVÁ SETKÁNÍ KLUBU PONTON

Sobota 6.6. a středa 17.6. patřily klubu Ponton.

V sobotu jsme náš společný program zahájili v kině Lucerna laskavým filmem Paddington. Radost z návštěvy kina byla o to větší, že 4 z dětí byly na začátku představení vylosovány v tombole a získaly milé tématické ceny, které jim udělaly velkou radost J.

Sobotní odpoledne jsme trávili z části sportovními úkoly a hrami v Letenském parku a z části v chládku klubovny Nudného otce, kde jsme ve skupinkách vytvářeli bytosti složené z toho nejlepšího, co v nás je.

Středeční odpoledne jsme s dětmi trénovali prostřednictvím her řešení konkrétních konfliktních situací, které je potkávají ve škole či v jiném dětském kolektivu.

Z řešení, která je napadala, měly samotné děti velkou radost a těšily se, že je příště, až budou v úzkých, vyzkoušejí.