VELKÁ GRATULACE PRO SPORTOVCE ADAMA!

Adam je veselý mladík, se kterým jsme se ve Středisku NRP prvně setkali brzy po jeho narození. I přes svůj zdravotní handicap je to velký bojovník a již více než 6 let se skvěle zapojuje s dalšími dětmi z náhradních rodin do aktivit našeho Ponton klubu.

Adam je nadšeným sportovcem a v letošním roce se začal intenzivně věnovat atletice. A hned sklízí první velké úspěchy, ze kterých máme i my velkou radost, a proto se s vámi o ni dělíme!

Adame, blahopřejeme ti a držíme palce do dalších závodů!

Máte ve vaší rodině děti ve věku 6-15 let, které by se také rády setkávaly s ostatními dětmi vyrůstajícími v adopci nebo pěstounské péči, společně si povídaly, hrály hry, tvořily a věnovaly se atraktivním volnočasovým aktivitám?

Neváhejte a obraťte se na nás, rádi vám o programu Ponton klubu poskytneme více informací a vaše děti mezi sebe přijmeme. Současně i vy jako rodiče můžete navštěvovat rodičovskou skupinu nebo využít našich služeb provázení pro osvojitelské nebo pěstounské rodiny. Pomáháme prakticky a se srdcem. Nejdůležitější je pro nás, abyste s dětmi mohli žít spokojený rodinný život a radovat se z každého dne.

www.pontonklub.cz

https://www.nahradnirodina.cz

Za Středisko NRP

Jana Grohová

Koordinátorka programu Ponton klub

Tel.: 774921774